Guardian Angel

Guardian Angel – Personalised Trading Feedback Tool

Guardian Angel ile Daha İyi Yatırım Kararları Verin

AvaTrade’in ücretsiz olarak sunduğu Guardian Angel (Koruyucu Melek) yatırım destek sistemi sayesinde, attığınız adımlara anında geri bildirim alabilir ve finans piyasalarında daha başarılı kararlara imza atabilirsiniz.
Yüksek teknoloji ürünü MetaTrader 4 eklentisini kullanarak piyasanın gürültüsüne kulaklarınızı kapayabilir ve yatırımlarınızda başarıya ulaşmak için hayati önem taşıyan bilgilere odaklanabilirsiniz.

Karmaşık davranış analizleri kullanan bu gelişmiş yazılımın sundukları:

 • Daha düşük riskle yatırım
 • Hatalarınızı tespit etme olanağı
 • Yatırım yaparken daha büyük bir güven
 • Piyasalarla kurduğunuz bağı güçlendirme imkânı
 • Yatırımlarla ilgili bilgilerinizi arttırma fırsatı

Yatırımlarınızı objektif bir şekilde ele alan ikinci bir çift göz olarak düşünebileceğiniz Guardian Angel eklentisi hem yeni hem de deneyimli yatırımcılar için mükemmeldir. Alacağınız geri bildirimler sayesinde yatırım yaparken yaptığınız hatalardan dersler çıkarıp, hem mevcut hem de gelecekteki yatırımlarınızı iyileştirebilirsiniz.

Yatırımları bir süreç olarak ele alıyoruz; amatör olarak başlayıp, ilk adımlarınızı attığınız andan itibaren yatırım becerilerinizi geliştirmeye başlarsınız. Tecrübeli yatırımcıların seviyesine ulaştığınızda dahi her daim gelişime açık olmalısınız. Yatırımcılarımızın bu potansiyelini görüyor ve Guardian Angel gibi çok sayıda araç sunarak, gelişimlerini sürekli olarak sürdürebilmelerine olanak tanıyoruz.

Guardian Angel da bu sürecin en önemli parçalarından biri; bu sebeple biz de mümkün olan en iyi kalitede sunuyoruz.
Guardian Angel eklentisini indirdiğinizde, geniş yelpazeye uzanan çok sayıda konu hakkında mesajlar ve uyarılar almaya başlayacaksınız:

 • Aşırı risk
 • Zarar Durdur belirlenmesi
 • Güçlü veya zayıf yatırım performansı
 • Teminat çağrısı uyarıları
 • Size uygun piyasa bildirimleri
 • Piyasa volatilitesi

Guardian Angel her yatırımcı için özgün nitelikte bir eklentidir; yani, her kullanıcıya aynı geri bildirimi vermez. Her yatırımcı kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi Guardian Angel’ını tasarlar ve Guardian Angel da bu önceden belirlenmiş olan tercihler ve ayarlar doğrultusunda yatırımcının istediği ve ihtiyacı olan geri bildirimleri sağlar.

MetaTrader 4 platformunda yatırım yaparken, Guardian Angel eklentisi en yakın arkadaşınız ve portföyünüze ikinci bir çift göz olacak. Yatırımlarınızı tamamen bu eklentiden aldığınız geri bildirimlere bağlamamalısınız; ancak, yatırımlarınızda size eşlik etmesine izin verin.

Guardian Angel yatırım yaparken her zaman yanınızda!

MetaTrader 4 hesabınızı bugün açın ve Guardian Angel eklentisini ücretsiz indirin.

AvaTrade’de bir MetaTrader 4 hesabınız zaten var mı? Guardian Angel eklentisini ücretsiz indirmek için buraya tıklayın veya hesap yöneticinizle iletişime geçin.