AvaOptions

AvaOptions ile Yatırım Yapmak

Global finans dünyasının ön cephesinde yer alan ve geleceğe yönelik bir vizyon benimseyen her yatırımcının gelişmiş platformu.

AvaTrade's FX Options trading platform
1
Hesap Açın
Hesap Açın kendinize bir hesap açın ve platformunuz olarak AvaOptions’ı seçin
2
Fonlayın
Fonlayın piyasalara girmek için hesabınıza sermaye yatırın
Ava Options Trading
  • Spot ve opsiyon çeşitlerini kapsayan platform.
  • 1 günden başlayan ve 1 yıla kadar devam eden vade dolumları.
  • 40’tan fazla forex paritesi, altın ve gümüş.
  • Yazılım veya web platformu kullanarak kolay yatırımlar.
  • Gelişmiş risk yönetimi araçları.

Neden AvaOptions?

Güç kazanın

AvaOptions sayesinde piyasaları takip ederek, sahip olduğunuz tecrübeyi her gün işinize yarayacak şekilde kullanabilirsiniz.

Opsiyon türleri

Spor, call ve put türü opsiyonlardan istediğinizi seçin ve tek bir dinamik platformda kendi opsiyon portföyünüzü oluşturun.

Zaman, dostunuzdur

İster günlük, ister haftalık, aylık veya yıllık olarak opsiyonları alabilir ve satabilirsiniz. Arzuladığınız tüm vade dolum zamanları AvaOptions’ta mevcut.

Varlık çeşitliliği

40’tan fazla döviz paritesi, altın ve gümüşe vanilya call ve put opsiyonları yapabilir, yatırım portföyünüzü istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde çeşitlendirebilirsiniz.

Risk yönetimi araçları

AvaOptions platformunda riskinizi analiz edebilmek, portföy simülasyonları gerçekleştirmek ve daha birçok şekilde stratejilerinizi test edebilmeniz için profesyonel risk yönetimi araçları bulunur.

Opsiyonlara limit emirleriyle yatırım yapın

Opsiyon yatırımları yaparken prim bazlı stop ve limit emirleri kullanarak yatırımlara ne zaman girip, yatırımlardan ne zaman çıkacağınızı daha geniş bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

AvaTrade dünyanın lider vanilya opsiyonları brokerıdır – bugün aramıza katılın! 

Yatırımlara Başlayın

Yatırım hesabınızı açın ve sadece gibi küçük bir miktarla yatırımlara başlayın. Hemen katılarak, ilk yatırımınızda $10,000’a kadar Hoş Geldin Bonusu da kazanabilirsiniz.

Yatırım Alıştırması Yapın

Yatırımlara yeni misiniz? İlk yatırım deneyiminizi $100,000 sanal sermayeli demo hesapla yaşayın ve destek ekibimizden yardım alarak yatırımlar için pratik yapın.