Otomatik Yatırımlar

Otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar, başkalarının yaptıkları yatırımları kopyalama imkânına sahipler. Bir yatırımcı sinyalleri kopyalayabilir veya kapsamlı stratejileri bire bir olarak uygulayabilir ve bu sayede başarılı yatırımcıların tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanabilirler. AvaTrade tarafından sunulan farklı otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar güvenle yatırım yapabilir veya boş vakitleri, yeterli bilgileri ya da deneyimleri yoksa yatırımlarını otomatik olarak gerçekleştirebilirler.

DupliTrade

Duplitrade Automated Trading
Her biri elle seçilmiş yatırım uzmanlarından oluşan bir grubun yatırımlarını AvaTrade hesabınıza otomatik olarak kopyalayın. DupliTrade, MetaTrader 4 rekabetçi spread hesaplarına uygundur. Basit arayüzü sayesinde, başarılı yatırım geçmişlerine sahip yatırımcıların stratejilerini kullanarak, kolay bir şekilde yatırım portföyü oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.
DupliTrade Hesabı Aç

ZuluTrade

ZuluTrade
Günümüzün en popüler otomatik yatırım platformlarından biri. ZuluTrade deneyimli yatırımcıların tavsiyelerini dönüştürerek AvaTrade hesabınızda otomatik olarak gerçekleşmesini sağlar. Sizin için en uygun olan programı veya uzmanı ZuluTrade platformunda seçebilirsiniz.
Launch ZuluTrade