Otomatik Yatırımlar

Otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar, başkalarının yaptıkları yatırımları kopyalama imkânına sahipler. Bir yatırımcı sinyalleri kopyalayabilir veya kapsamlı stratejileri bire bir olarak uygulayabilir ve bu sayede başarılı yatırımcıların tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanabilirler. AvaTrade tarafından sunulan farklı otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar güvenle yatırım yapabilir veya boş vakitleri, yeterli bilgileri ya da deneyimleri yoksa yatırımlarını otomatik olarak gerçekleştirebilirler.

ZuluTrade

ZuluTrade
Günümüzün en popüler otomatik yatırım platformlarından biri. ZuluTrade deneyimli yatırımcıların tavsiyelerini dönüştürerek AvaTrade hesabınızda otomatik olarak gerçekleşmesini sağlar. Sizin için en uygun olan programı veya uzmanı ZuluTrade platformunda seçebilirsiniz.

MQL5 Sinyal Hizmeti

MQL5 Signals ServiceMQL5 sinyal hizmetini kullanarak Ava MetaTrader4 yatırım terminalindeki yatırımlarınızı otomatikleştirin. Ücretsiz hesap oluşturmak ve otomatik yatırım sinyallerine abone olmak için sadece birkaç dakika ayırmanız yeterlidir. MQL5 sayesinde dünyanın dört bir yanındaki binlerce sinyal sağlayıcısının yatırımlarını çok kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz.

API Yatırımları

API trading
Kendi otomatik yatırım sisteminiz varsa, AvaTradeAct platformunda doğrudan kendi API arayüzünüzü kullanarak yatırım yapabilirsiniz.