Otomatik Yatırımlar

Otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar, başkalarının yaptıkları yatırımları kopyalama imkânına sahipler. Bir yatırımcı sinyalleri kopyalayabilir veya kapsamlı stratejileri bire bir olarak uygulayabilir ve bu sayede başarılı yatırımcıların tecrübelerinden ve bilgilerinden faydalanabilirler. AvaTrade tarafından sunulan farklı otomatik yatırım platformları sayesinde yatırımcılar güvenle yatırım yapabilir veya boş vakitleri, yeterli bilgileri ya da deneyimleri yoksa yatırımlarını otomatik olarak gerçekleştirebilirler.

DupliTrade

Duplitrade
DupliTrade, yatırımcıların gerçek zamanlı olarak deneyimli yatırımcıların sinyallerini ve stratejilerini otomatik olarak takip etmelerini sağlayan MT4 uyumlu bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü, başarılı ticaret stratejileri hakkında değerli bilgiler kazanırken bir ticari portföyün oluşturulmasını ve yönetilmesini kolaylaştırır.Bir DupliTrade Hesabı Açın

ZuluTrade

ZuluTrade
Günümüzün en popüler otomatik yatırım platformlarından biri. ZuluTrade deneyimli yatırımcıların tavsiyelerini dönüştürerek AvaTrade hesabınızda otomatik olarak gerçekleşmesini sağlar. Sizin için en uygun olan programı veya uzmanı ZuluTrade platformunda seçebilirsiniz.
Launch ZuluTrade