Yatırım Platformları

Her kesimden insana yatırım yapacak gücü verme misyonuna kendini adamış olan AvaTrade, her türden yatırımcının ihtiyaçlarını giderecek şekilde, manuel yatırımlar ve otomatik yatırımlar için çok sayıda yatırım platformunu hizmetinize sunmaktadır. Her platformumuzda seçkin bir yatırım deneyimine sahip olacak, geniş yelpazeye uzanan finansal varlıklarımızdan ve çeşitli analiz araçları, indikatörler ve grafiklerden istediklerinizi kullanabileceksiniz.

Metatrader 4 platform

MetaTrader 4

Dünyanın en popüler yatırım platformu MetaTrader 4 ile gelişmiş ve esnek bir yatırım ortamına kavuşacaksınız.

MT4 Floating Spreads

MT4 Değişken Spread

Doğrudan piyasa likiditesinden türetilen ve sadece 0.9 pip’ten başlayan düşük spread oranlarıyla yatırım yapın.

AvaOptions platform

AvaOptions

Piyasalar hakkındaki düşüncelerinizi Call ve Put opsiyonlarıyla gösterin ve getirilerinizi maksimum seviyeye çıkarmak için platformdaki araçları kullanın.

Mac Trading

Mac Yatırımları

Mac türü bir cihaz kullanıyorsanız, AvaTrade’in web veya masaüstü platformlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Web Trading

Web Trading

Herhangi bir yazılım indirmenize gerek olmadan, internet tarayıcınız üzerinden açık pozisyonlarınızı takip edebilir ve yenilerini açabilirsiniz.

Mobile Trading

Mobil Yatırım

AvaTradeGO ve AvaTradeAct mobil uygulamalarını kullanarak AvaTrade hesabınıza istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişin.

automated trading software

Otomatik Yatırımlar

Yüksek çeşitliliğe sahip otomatik yatırım yazılımlarımız sayesinde deneyimli forex yatırımcılarının işlemlerini kopyalayabilirsiniz.