Yatırım Platformları

Her kesimden insana yatırım yapacak gücü verme misyonuna kendini adamış olan AvaTrade, her türden yatırımcının ihtiyaçlarını giderecek şekilde, manuel yatırımlar ve otomatik yatırımlar için çok sayıda yatırım platformunu hizmetinize sunmaktadır. Her platformumuzda seçkin bir yatırım deneyimine sahip olacak, geniş yelpazeye uzanan finansal varlıklarımızdan ve çeşitli analiz araçları, indikatörler ve grafiklerden istediklerinizi kullanabileceksiniz.

AvaTradeGo Mobile Trading App from Avatrade

AvaTradeGO

Yüksek teknoloji ürünü AvaTradeGO uygulamamızın kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yatırım yapabilirsiniz.

Metatrader 4 platform

MetaTrader 4

Dünyanın en popüler yatırım platformu MetaTrader 4 ile gelişmiş ve esnek bir yatırım ortamına kavuşacaksınız

automated trading software

Otomatik Yatırımlar

Yüksek çeşitliliğe sahip otomatik yatırım yazılımlarımız sayesinde deneyimli forex yatırımcılarının işlemlerini kopyalayabilirsiniz

Mac Yatırımları

Mac türü bir cihaz kullanıyorsanız, AvaTrade’in web veya masaüstü platformlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz

Web Trading

Herhangi bir yazılım indirmenize gerek olmadan, internet tarayıcınız üzerinden açık pozisyonlarınızı takip edebilir ve yenilerini açabilirsiniz

Mobile Trading

Mobil Yatırım

AvaTradeGO mobil uygulamasıyla AvaTrade hesabınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin

AvaOptions platform

AvaOptions

Piyasalar hakkındaki düşüncelerinizi Call ve Put opsiyonlarıyla gösterin ve getirilerinizi maksimum seviyeye çıkarmak için platformdaki araçları kullanın.