AvaProtect

AvaProtectTM -
Endişesiz Yatırım Yapın

Bir pozisyonda zarar edeceğinizden mi endişeleniyorsunuz? AvaTrade sizi korur.
Yatırımınızı gerçekleştirirken AvaProtect'i seçin, içiniz rahat olsun*.
Yalnızca AvaTradeGO uygulamasında bulabilirsiniz.

Yatırımlarınızın Korunması

Belirli bir süre için alın terinizle kazandığınız paranızı kaybetme riski olmadan istediğiniz kadar işlem açtığınızı düşünebiliyor musunuz? Yatırımlarınızı kolayca koruyun. Her pozisyon açtığınızda, koruma satın alın ve süresini belirleyin. Sonra, piyasanın hünerini göstermesine ve yeni pozisyonlarınızı diğer yatırımlarınızdan biri gibi ele almasına izin verin. Korumanız sona ererse ve zarar eden bir açık pozisyonunuz varsa hesabınıza geri ödeme yaparız. Tek maliyet AvaProject ücreti!

Sıfır Risk, ÇOK Fayda

Piyasa aleyhinize döndüğünde, işlerin kötü gittiği durumlarda standart bir pozisyondan farklı olarak korunan yatırımlar, seçilen süre boyunca gerçekleşen her türlü ters hareketten %100 korunur. Başka bir deyişle AvaTrade korumalı sürenin sonunda zarar eden yatırımlarınız için doğrudan hesabınıza geri ödeme yapar!

Küçük Bir Ücret, Devasa Bir Kâr Potansiyeli

Başta küçük bir ücret ödeyerek yatırımınız için hayati önemi olan bir sanal “koruma” edinirsiniz ve onun ne kadar süre yanınızda olmasını istediğinizi tam olarak belirlersiniz. Bu şekilde korumalı süre boyunca piyasada ne olursa olsun yatırımınızın iyi ellerde olduğunu bilerek uyuyabilirsiniz!

AvaProtect’i iş başında görün, videomuzu izleyin

AvaTrade: Güvenle Yatırım Yapın

Regülasyon altındaki bir
broker ile güvenli para yatırmalar

Ultra düşük spreadler
ve swap oranları

Olağanüstü çok dilli hizmet
ve destek

*Korumalı süre boyunca.

Subscribe to our news
Don't miss out on the latest news and updates!